En Büyük Eren Bakıcı Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Büyük Eren Bakıcı Fan Club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

seni unutmak için kendimi ....

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Kadın
İş/Hobiler : Eren
Lakap : mnyqeRenci
Rep :
seni unutmak için kendimi .... Left_bar_bleue500 / 100500 / 100seni unutmak için kendimi .... Right_bar_bleue

seni unutmak için kendimi .... Empty
MesajKonu: seni unutmak için kendimi ....   seni unutmak için kendimi .... Icon_minitimePtsi Ağus. 04, 2008 1:09 am

sevgilim seni kalbimde öldürüyorum...yoksun artıkk gecelerimde seni beklemiyorum camlarda her kapı sesine her telefon sesine bakmıyorum
sen diye aldırmıyorum...tıppkı senin benim yokluğunda her an öldüğümü yitip gittiiğini bildiğin haklde aldırmadığın gibi .. seni yokluğunda bir an olsun yanımdan ayırmadığım hayalini de bırakıyorum özgürr sana yazdığım mektuplarıı yırtıp atıyorumm san yazdığım şiirlerii yakıyormm seni sevdiğin hiç birşeyi sevmiyorum artık senin dinlşediğin hiç birşey, inlemiyorum aynaya bakmıyorum kendimi her baktığımda snei hatırlıyorum çünküü sana aiat olan herşeyi yok ediyorum bu gece en önce mektuplarımızı sonra şarkımızı sonra sana yazdığım şiirlerimi senin için ağladığım da gözyaşlarımı sildiğim yastığımı kalbimi
herşeyi hayalini yokediyorum.. seni artık hatırlamıycam beklemiycem sana dair ne varsa yokediyorummm... artık yoksunn olmıycaksın snein için yitip gitiiğim günler bitti bundan sonra snei ahtırlatıcak hiç birşey yok sevdiğim sanma gözlerim bakışlarım kalbim seni bana hatırlatıcak kendimide yok ediyorum sevgilim seni unutmak içinn sensiz yaşamammak için kendimii de yok ediyorummm hoşçakal sevdiğim hoşçakal .....
https://erenfan.forummotion.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HePiMiz BiRiMiz = BiRiMiz SiTe iCiN F@n ClUB